na pare

FAQ

Minimálna hodnota objednávky nami nie je stanovená, avšak ak si objednáte nad 15€, objednávku vám dovezieme zadarmo.

Po vytvorení vašej objednávky sa do výroby púšťame v nasledujúci pracovný deň ráno s tým, že objednávku vám v popoludňajších hodinách toho dňa aj doručíme. Výnimočne sa stane, že to nestihneme a objednávku vám vyrobíme a doručíme až na druhý pracovný deň od objednania.

Doručenie kuriérom je spoplatnené sumou 3€. Ak si však objednáte nad 15€, objednávku vám dovezieme ZADARMO.

V daný deň obdržíte sms správu o doručení objednávky. Následne vám náš kuriér vám zavolá pár minút pred tým, ako sa u vás zastaví.

Objednávku je možné vyzdvihnúť si aj osobne na druhý pracovný deň odo dňa zadania objednávky v našej podnikovej predajni. Pri objednávke je potrebné zadať “osobný odber”.

Podniková predajňa sa nachádza na adrese: Partizánska 14, Svätý Jur a objednávky z predošlého dňa je možné vyzdvihnúť v časoch: PO-ŠT: 13:00-16:00 a PI: 11:00-13:00.

Naše produkt je možné zakúpiť aj bez objednania v našej podnikovej predajni na vyššie uvedenej adrese v čase PO-ŠT: 9:00 - 16:00 a PI: 9:00 - 13:00. Možnosť výberu však môže byť bez predošlej objednávky značne obmedzená.

Donášku zabezpečujeme v rámci Bratislavy a jej mestských častí, okrem toho aj do obcí Chorvátsky Grob, Slovenský Grob, Pezinok a Viničné každý pracovný deň. Do obcí Most pri Bratislave, Miloslavov, Kvetoslavov, Hviezdoslavov, Malinovo, Dunajská Lužná, Šamorín, Veľká Paka, Malá Paka, Čukárska Paka, Rovinka a Zálesie robíme rozvoz len v utorok a štvrtok. Do Senca robíme donášku len v stredu.

V prípade väčšej hromadnej objednávky do obce, ktorá v našom zozname nie je spomenutá, nás prosím kontaktujte.

Áno, dopíšte, prosím, preferovaný čas doručenia do poznámky k objednávke. Je potrebné počítať s doručením +-30 minút od požadovaného času kvôli premávke a predošlým zákazníkom.

Buchty vydržia čerstvé 5 dní, i keď v chladničke trochu stuhnú, po naparení sú ako čerstvé.

Trvanlivosť produktov je minimálne 5 dní pri teplote 7°C.

Všetky naše produkty sa dajú bez problémov zamraziť. Mrazením nestrácajú ani na kvalite, ani na chuti.

Naše produkty sú vyrábané z lokálnych surovín (s výnimkou náplní), pretože chceme nielen podporiť domácu výrobu, ale aj si byť istí, že do našich produktov dávame to najlepšie.

Pri výrobe cesta nepoužívame žiadne aditíva. Viedenská knedľa a bao žemle neobsahujú žiadne konzervanty a emulgátory. Výnimkou sú niektoré náplne buchiet, ktoré ich obsahujú už od dodávateľa. Informácie o zložení nájdete pri každom produkte.

Ovocné náplne do buchiet používame od dodávateľov Hamé a Zeelandia. Nutelová plnka je od dodávateľa HRKO.

Naše buchty síce nazývame parenými, ale v skutočnosti buchty aj knedle pripravujeme vo vode. Je to preto, aby dlhšie vydržali čerstvé. Viac sa o ich príprave dočítate tu.

Ponúkame 3 druhy knedlí: obyčajná a žemľová knedľa majú hmotnosť 350 gramov a 700 gramov, viedenská knedľa má hmotnosť 200 gramov. Gramáž, ako aj zloženie, nájdete v e-shope pri každom produkte

Každú sobotu doobeda nájdete náš stánok v Starej tržnici na akcii Trh Piac. Okrem toho je v Bratislave možné zakúpiť naše produkty v predajniach Starý Otec alebo na Trhovisku Miletičova prostredníctvom našich partnerov. Najvýhodnejšie ceny však nájdete u nás na e-shope.

Buchty vám dovezieme bez posýpky, zabalené ako zo supermarketu. Pred konzumáciou je vhodné ich napariť/ohriať, poliať maslom a posypať tým, čo máte radi 🙂

Všetky naše buchty, okrem tvarohovej, sú bezlaktózové. Keďže do cesta ide vajíčko, vegánsku alternatívu neponúkame. Rovnako nemáme v ponuke ani bezlepkovú možnosť. Zloženie produktov nájdete v ich popise v e-shope.

Buchty sú čerstvé a pripravené na konzumáciu, ale zabalené sú ako zo supermarketu a sú určené na “dokončenie” doma, vrátane zohriatia a doplnenia o maslo a posýpku pre najlepší pôžitok. Z dôvodu prepravy preto treba rátať s tým, že prídu už vychladnuté. Jedine, že by ste bývali v blízkosti našej výrobne 🙂

Buchty sú síce “dokončené”, ale na konzumáciu s dostatočným pôžitkom ich odporúčame naparením zohriať, poliať roztopeným maslom a posypať tým, čo máte radi, napr. kakao, mak, orechy, strúhanka atď. 

Zľavy poskytujeme sezónne vo vopred ohlásenej akcii. V prípade väčšieho a dlhodobého odberu nás prosím kontaktujte cez tento formulár a dohodneme sa na spolupráci výhodnej pre obe strany..

Ak máte záujem o ochutnávku, prosím, kontaktujte nás cez tento kontaktný formulár.

Nadviažte tam, kde ste prestali. Pokračujte v objednávaní alebo si pozrite obsah svojho košíka.